Новини Полтави

Нам є ким пишатися: ТОП-20 українців, які змінили світ

MyPoltava.info розповідає про українців, які змінювали світ.

Горішні Плавні на Полтавщині: місто розбудоване романтиками на пронизаній історією землі

Серед мальовничих степів пронизаних багатою історією, розташоване місто, яке своїм ім’ям віддзеркалює багатовікову спадщину та відданість праці та розвитку.

"Ворскла" Полтава: від аматорів до "бронзи" в чемпіонаті України

Історія полтавської “Ворскли” наближається до семидесятиріччя. Що потрібно знати про футбольний клуб, які випробовування пройшла команда, як занепадала та як перероджувалася читайте в матеріалі MyPoltava.info.

Будівля, яка змінювала призначення: повітові присутні місця Полтави

Цей величний адміністративний колос, що стоїть на підвалинах двох своїх попередників, відданих полтавському суспільству протягом півтора століття, втіленням ідеалу візуальної гармонії серця міста.

ТОП-5 видатних українок в історії, про яких ви могли не знати

Майже вся історія людства написана чоловіками. Жінки ж часто губляться на її теренах, досягаючи успіху непомітно, не на показ.

Копійки: як змінювалися українські монети за роки Незалежності

Перед початком карбування монет необхідно було вибрати для них назву. Серед варіантів розглядалися: “сотий”, “резана” та “копійка”. Було обрано останній варіант Копійки в Україні були введені в обіг разом з гривнями у вересні 1996 року.

Невіднятна частина Круглої площі: будинок віцегубернатора в Полтаві

Один з численних, чий зовнішній вигляд втілив у собі втілення часу, володіє неперевершеним естетичним виразом, який уважно відібрав час, вилучивши всі зайві деталі й перетворивши його на унікальний шедевр витонченої скромності.

ТОП-7 цікавих фактів про українську гривню

В 1996 році президент Леонід Кучма видав Указ “Про грошову реформу” в Україні. Це надзвичайна подія для країни, в результаті якої створено один з невід’ємних атрибутів державності — національну валюту, яка поступово замінила старі карбованці.

Тут живе комерція: реміснича управа Полтави

Ця класична будівля дійсно є нестаріючою класикою, яка витримує випробування часу та залишається актуальною в усі часи. Її витончені риси та вишукана архітектура вражають своєю красою і виразністю, а еталонна гармонія кожного деталлю підкреслює величність та досконалість майстерності тих, хто створив цей шедевр.

ТОП-7 українок, які підкорили світ

MyPoltava.info пропонує зазирнути в минуле українського жіноцтва та побачити історії видатних і легендарних жінок. Ці історії дійсно свідчать про величезний внесок українських жінок у різні сфери життя. Вони були вченими, митцями, лідерами, що відзначилися своєю відданістю, талантом і наполегливістю. Їхні досягнення слід вивчати та вшановувати, бо їхні історії надихають мільйони людей нинішнього покоління.

Новини Полтави. Новости Полтавы