Путівник

Горішні Плавні на Полтавщині: місто розбудоване романтиками на пронизаній історією землі

Серед мальовничих степів пронизаних багатою історією, розташоване місто, яке своїм ім’ям віддзеркалює багатовікову спадщину та відданість праці та розвитку.

Поблизу Ромоданівського шляху: місто Глобине на Полтавщині

Глобине – це не просто невелике містечко на карті Полтавщини. Це оаза спокою, де зустрічаються відлуння давнини й сучасності, де кожен вулкан життя випускає свої вогні, розтоплюючи серця місцевих жителів своєю неповторною атмосферою та багатою культурною спадщиною.

Місто, яке вразило Тараса Шечевка: Решетилівка на Полтавщині

У східній частині Полтавської області розташоване місто з багатовіковою історією та неповторною атмосферою – Решетилівка. Це місто, яке відоме своєю багатошаровою спадщиною, неповторними традиціями та видатними подіями.

ТОП-7 місць для короткої подорожі в різні регіони України

Попри те, що деякі природні локації України привертають увагу своєю красою та історією, вони досі залишаються невідомими для широкого загалу мандрівників.

ТОП-7 найвищих будівель у світі

Як відомо, найвищий хмарочос у світі на 2023 рік — Бурдж-Халіфа в ОАЕ, висота якого становить 828 метрів. У новій статті MyPoltava.info ви знайдете перелік найвищих будівель, що залишають запаморочливі враження як у туристів, так і місцевих жителів.

Від Полтави до Миргорода: пам’ятки та визначні місця

Російська агресія проти України охоплює практично всі засоби її арсеналу, включаючи навіть важкі стратегічні бомбардувальники. Це нагадує нам про іронію історії, що колись Україна, також мала такі літаки, але добровільно відмовилися від них.

Ландшафтний парк, дуби та арка: що подивитися у Диканьці на Полтавщині

Диканька — місце, яке описав Микола Гоголь у своїй збірці “Вечори на хуторі біля Диканьки”, і місце, яке було свідком битв гетьманських військ. До сьогодні у селищі збереглися цінні пам’ятки XVII–XVIII століть.

ТОП-5 баз відпочинку на Полтавщині

Кожен з нас прекрасно знає, скільки зусиль і часу потрібно витратити, щоб знайти готель, котедж чи базу відпочинку. MyPoltava.info зібрали для вас п’ять місць Полтавщини, де можна круто відпочити.

Набережна, парки, річковий вокзал: що подивитися та відвідати в Кременчуці на Полтавщині

Кременчук — місто на Полтавщині розташоване на обох берегах річки Дніпро. Це також важливий промисловий центр регіону, де діють підприємства з виробництва вагонів, автомобілів, переробки нафти та інше.

В гостях у Миколи Гоголя: село Гоголеве на Полтавщині

У самому серці України, на землях Полтавщини, у затишному й тихому куточку, якомога далі від гамірних міст і швидкісних трас, розташувалося чудове українське село. Колись воно відоме було як хутір Василівка на землях Яновщини. Нині ж це село, серцем якого став Національний музей-заповідник Миколи Гоголя, що має всеукраїнське значення. Адже це село Гоголеве, де народився Микола Гоголь.